BIRGER HJELM. "Vid Bjälbo kyrka". Olja på pannå, signerad, daterad a tergo 1958.

217136. BIRGER HJELM. "Vid Bjälbo kyrka". Olja på pannå, signerad, daterad a tergo 1958.

Ca. 29x26 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 29x26 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 000