1 st figurin av ung dam, höjd 29 cm
1 st figurin av ung man, höjd 29 cm
1 st figurin av par i fästmanssoffa, höjd 13 cm
1 st figurin av äldre gumma, höjd 16 cm
1 st vas, höjd 23 cm, stämplad Royal KPM Bavaria Germany
1 st takarmatur i textil/kristall, höjd till kopp ca 30 cm.
Bruksskick.
Bruksskick.