MODELLHUS ca 31 delar, ALLERS Familj-Journals Modellkartonger,1900-talets första hälft.

216950. MODELLHUS ca 31 delar, ALLERS Familj-Journals Modellkartonger,1900-talets första hälft.

Höjd från 4 till 35 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd från 4 till 35 cm.

Slitage, skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 661