FIGURINER till julkrubba, 6 delar, papper/konstmaterial, 1900-talets andra hälft.

216788. FIGURINER till julkrubba, 6 delar, papper/konstmaterial, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 17-37 cm.

Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 17-37 cm.

Slitage/skador.

Antal besök: 672