FILMPROJEKTOR, för 16 mm film, Royal Projector, Stockholm. 1900-talets första hälft.

216754. FILMPROJEKTOR, för 16 mm film, Royal Projector, Stockholm. 1900-talets första hälft.

Monterad i väska med högtalare i lock. Väskans mått, längd 40, bredd 27, höjd 45 cm.

Slitage, skador på handtag. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 452