TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus.

216558. TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus.

Blå. Diameter ca 40 cm.

Slitage, märken, repor. Inre kan med smärre bucklor. smärre färgbortfall. Takkopp med senare hål för kabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå. Diameter ca 40 cm.

Antal besök: 1 061