VASER, 3 delar. Bland annat Vicke Lindstrand.

216465. VASER, 3 delar. Bland annat Vicke Lindstrand.

VAS, Vicke Lindstrand, Kosta , höjd 27 cm.
VAS, Timo Sarpaneva, Iittala, höjd 12 cm.
VAS, "Spun", Bengt Edenfalk, Skruf.

Vas, T. Sarpaneva med mynningsnagg.
Vas, Vicke Lindstrand med flertalet ytliga krosskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895