SKRIVSTÄLL Louis XVI stil, 1800-tal.

213490. SKRIVSTÄLL Louis XVI stil, 1800-tal.

Längd ca 19 cm.

Slitage, glasinsats till bläckhorn saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19 cm.

Antal besök: 599