LJUSSTAKAR 1 par, glas Vicke Lindstrand, Kosta.

209829. LJUSSTAKAR 1 par, glas Vicke Lindstrand, Kosta.

Slipad dekor.
Signerad Kosta LS 2775.
Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad dekor.
Signerad Kosta LS 2775.
Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 286