BORD, "Ovalen" Carl Malmsten, Carl Löfving & Söner, Tibro.

208619. BORD, "Ovalen" Carl Malmsten, Carl Löfving & Söner, Tibro.

Märkt:
"Möbel komponerad av:
Professor Carl Malmsten
Tillverkare:
Carl Löfving & Söner, Tibro."

Längd 145 bredd 88 höjd 61,5 cm.

Bruksslitage, repor. Enstaka fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt:
"Möbel komponerad av:
Professor Carl Malmsten
Tillverkare:
Carl Löfving & Söner, Tibro."

Antal besök: 2 585