PÄLSKAPPA. Fårskinn. AB Östling & Co. Tranås. 1970-tal.

207611. PÄLSKAPPA. Fårskinn. AB Östling & Co. Tranås. 1970-tal.

Storlek ca 38
Rygglängd ca 100 cm.
Märkt AB Östling & Co. Tranås. Sweden.
Dolda fickor.
Knäppning med hyskor. dekor av knappar.

Bruksskick.
Foder sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 38
Rygglängd ca 100 cm.
Dolda fickor.

Bruksskick.
Foder sitter löst.

Antal besök: 2 359