ARMBANDSUR. 2 st. Stål. Eljo samt Poljot.

207314. ARMBANDSUR. 2 st. Stål. Eljo samt Poljot.

Eljot 17 jewels incabloc. Swiss made. Stainless steal. Datumvisare. Stavindex.
Poljot. 17 jewels. Made in USSR. Stavindex.

Ej funktionstestade.
Bruksslitage.
Repor.
Eljo med defekt urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.
Bruksslitage.
Repor.
Eljo med defekt urtavla.

Antal besök: 2 422