DRÄNGASKÅP i trä. Allmoge. 1832.

205811. DRÄNGASKÅP i trä. Allmoge. 1832.

Allmogeskåp bemålat i rött, blått, gult och grönt
Daterat A.K.S 1832, målat den 4-8 1948 av Lindell och Nordin
Bredd 72,5 cm
Höjd 76 cm
Djup 26 cm
Nyckel medföljer.

Bruksslitage med repor och avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 72,5 cm
Höjd 76 cm
Djup 26 cm
Nyckel medföljer.

Antal besök: 2 939