STOLAR. 4 st. "Lilla Åland" Carl Malmsten. Medföljer matbord.

205587. STOLAR. 4 st. "Lilla Åland" Carl Malmsten. Medföljer matbord.

Stolar 4 st "Lilla Åland" Carl Malmsten. Björk. Stavlimmad. Spjälad rygg. Höjd 88 cm. Omärkta.
Medföljer
Matbord. Runt. Björk. Stavlimmad. Höjd 74 cm. Diameter 109 cm. Okänd designer.
Modellen liknar Yngve Ekströms matbord "Björka".

Omärkta.
Bruksskick.
Slitage.
Fläckar.
Bord ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer

Omärkta.
Bruksskick.
Slitage.
Fläckar.
Bord ostadigt.

Antal besök: 11 875