OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap med skridskoåkare. Olja på duk, signerad och daterad 1936.

205453. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap med skridskoåkare. Olja på duk, signerad och daterad 1936.

61x51 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x51 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 951