BOK " Anwisning till Wäxt-Rikets Kännedom", Carl Fredrik Hoffberg. 1700-tal.

205436. BOK " Anwisning till Wäxt-Rikets Kännedom", Carl Fredrik Hoffberg. 1700-tal.

Förra samt Senare delen.
P.A Brodin Stockholm 1784.

Ej fullt genomgången. Slitage, skador, kommentarer, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förra samt Senare delen.
P.A Brodin Stockholm 1784.

Antal besök: 903