SYMASKIN samt SYMASKINSBORD, Husqvarna, tidigt 1900-tal.

205053. SYMASKIN samt SYMASKINSBORD, Husqvarna, tidigt 1900-tal.

Ek och gjutjärn.
'.

Slitage. Skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek och gjutjärn.
'.

Slitage. Skada.

Antal besök: 1 017