Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SYMASKIN samt SYMASKINSBORD, Husqvarna, tidigt 1900-tal.
205053. SYMASKIN samt SYMASKINSBORD, Husqvarna, tidigt 1900-tal.
Ek och gjutjärn.
'.
Slitage. Skada.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ek och gjutjärn.
'.
Slitage. Skada.
Gomér & Andersson Linköping
1 017