SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

205047. SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Ben klädda med valnöt. Glasbrickor. Gummiklädda hjul och trissor. Längd 69, bredd 43, höjd 84 cm.

Bruksslitage, gummit ställvis något torrt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777