LINNESKÅP, jugend, 1900-talets första kvartal.

204664. LINNESKÅP, jugend, 1900-talets första kvartal.

Fanerat med ek. Inrett med hyllor. Längd 75, bredd 49, höjd 185 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 028