DAVID EKBERG. Pastell. Arild. Signerad David Ekberg.

204506. DAVID EKBERG. Pastell. Arild. Signerad David Ekberg.

18x18,5 cm.
Signerad i bläck.
Pastell/akvarell.
Atergo påskirft Motiv från Arild 1949

David Ekberg föddes 1915 i Malmö. Avled 1954 i Lund.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x18,5 cm.
Signerad i bläck.
Pastell/akvarell.

Antal besök: 1 964