SERVERINGSVAGN, glas och bambu, 1900-tal.

204006. SERVERINGSVAGN, glas och bambu, 1900-tal.

Stomme av bambu och rotting. Bordsskiva av glas. Längd 74, bredd 44, höjd 64 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 1 687