STYRSPAK till flygplan SAAB J29 TUNNAN.

203531. STYRSPAK till flygplan SAAB J29 TUNNAN.

1950-tal. Höjd 22 cm.

Bra skick med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950-tal. Höjd 22 cm.

Bra skick med slitage.

Antal besök: 4 951