KNIV/SAXSLIPARE. Rostfritt. Nils Johan "Slip-Clara" 1950-tal.

202438. KNIV/SAXSLIPARE. Rostfritt. Nils Johan "Slip-Clara" 1950-tal.

Längd ca 22 cm. Höjd ca 15 cm.
Rostfritt/bakelit.
Märkt Slipi-Clara Made in Sweden Pat. S.
Del för väggmontering saknas.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rostfritt/bakelit.
Del för väggmontering saknas.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 3 112