TAVELRAMAR, (3) med drakslingor, 1800-/1900-tal.

202226. TAVELRAMAR, (3) med drakslingor, 1800-/1900-tal.

2 ramar med yttermått 66 x 56 cm, rammått för bild ca. 50 x 40 cm. Samt en ram med yttermått 57,5 x 51 cm, rammått för bild ca. 42 x 35 cm.

Slitage, dekorskador / bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 443