RESVÄSKOR, 2 st. 1900-talets första hälft.

201887. RESVÄSKOR, 2 st. 1900-talets första hälft.

Den ena väskan med texten Oxelösunds Järnverk
Längd 55, bredd 34, höjd 18 cm
Längd 42, bredd 37, höjd 14 cm.

Smärre slitage och repor på den större. Slitage och skador på insidan på den mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 565