HANNELORE DREUTLER. Bordsarmatur. Glas. Atelje Lyktan. Studio Åhus. 1980.

201533. HANNELORE DREUTLER. Bordsarmatur. Glas. Atelje Lyktan. Studio Åhus. 1980.

Bordslampa i polykrom glasmassa
Höjd ca 28 cm
Etikettmärkt, Ateljé Lyktan, Åhus
Signerad Studio Åhus Sweden 1980.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 3 255