KARMSTOLAR. Ett par. Ek. Jugend. 1900-talets första hälft.

201245. KARMSTOLAR. Ett par. Ek. Jugend. 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 102 cm.
Snidad dekor i ryggen.

Slitage och fläckar.
Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 102 cm.
Snidad dekor i ryggen.

Slitage och fläckar.
Klädsel med fläckar.

Antal besök: 738