BABUSHKADOCKOR. 2 st. Trä. 1900-tal. En med motiv av ryska presidenter.

200979. BABUSHKADOCKOR. 2 st. Trä. 1900-tal. En med motiv av ryska presidenter.

Docka. 5 st. Ryska presidenter. Högsta höjd. 17 cm. Minsta höjd 4,5 cm.
Docka. 5 st. Högsta höjd 10 cm. Minsta höjd 2,5 cm.

Bruksskick.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Färgbortfall.

Antal besök: 4 444