FISKRULLE. D.A.M Quick 87. Made in West Germany. 1900-talets andra hälft.

199876. FISKRULLE. D.A.M Quick 87. Made in West Germany. 1900-talets andra hälft.

Märkt D.A.M Quick 87. Made in West Germany.
Längd 18 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 373