DRAGSPEL, Hagströms, Constellation. 1900-tal.

199826. DRAGSPEL, Hagströms, Constellation. 1900-tal.

Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage, skador på axelband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Antal besök: 4 015