VÄSKA i pressad kroko. Bally, Italien. 1900-tal.

199402. VÄSKA i pressad kroko. Bally, Italien. 1900-tal.

Handväska i svart pressad kroko med magnetknäppning, invändigt med skinn och textil, ett fack
Axelrem längd ca 133 cm
Höjd ca 20 cm, längd ca 25 cm
Ettikettmärkt Bally
Klädpåse medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Axelrem längd ca 133 cm
Höjd ca 20 cm, längd ca 25 cm
Ettikettmärkt Bally
Klädpåse medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 159