STORMHATT,med ask och HALSDUK, 1900-talets första hälft.

199252. STORMHATT,med ask och HALSDUK, 1900-talets första hälft.

Ca. storlek 55.

Slitage/skador/nött.
Hattask med större skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. storlek 55.

Slitage/skador/nött.
Hattask med större skador.

Antal besök: 459