Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BERNHARD NEUMAN. Olja på pannå. Stilleben med blommor och äpple. Signerad B Neuman. Daterad -61.
198680. BERNHARD NEUMAN. Olja på pannå. Stilleben med blommor och äpple. Signerad B Neuman. Daterad -61.
46x38 cm.
Ram defekt.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x38 cm.
Ram defekt.
Garpenhus Auktioner
1 624