ARNE ASPELIN. Olja på duk. Hus i landskap. Signerad Arne Aspelin.

198041. ARNE ASPELIN. Olja på duk. Hus i landskap. Signerad Arne Aspelin.

30x65 cm.

Bruksskick.

Arne Aspelin (1911–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x65 cm.

Bruksskick.

Arne Aspelin (1911–1990)

Antal besök: 458