SKÅPSDEL, 1700-tal.

197683. SKÅPSDEL, 1700-tal.

Ca. längd 129, bredd 35, höjd 95 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
197683. SKÅPSDEL, 1700-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 511