BAROMETER I mässing. 2 st. 1900-talets andra hälft.

197493. BAROMETER I mässing. 2 st. 1900-talets andra hälft.

1 st barometer på fot i originalförpackning, höjd 12,5 cm
1 st barometer på fot, höjd 11 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej funktionstestade.

Antal besök: 636