KARL AXEL GADD. "Ladugårdslänga Bornholm". Olja på duk. Signerad och daterad -47.

197012. KARL AXEL GADD. "Ladugårdslänga Bornholm". Olja på duk. Signerad och daterad -47.

Längd 64, Bredd 51cm.

Mindre färgbortfall. Krackelering av färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64, Bredd 51cm.

Antal besök: 2 152