PARTI TAVLOR. 3 st. Olja på duk. Bl.a Bengt Lindqvist.

196688. PARTI TAVLOR. 3 st. Olja på duk. Bl.a Bengt Lindqvist.

Olja på duk. Vinterlandskap. Signerad Lindfors. cop. Daterad -56. 27x35 cm. Kopia.
Olja på duk. Bengt Lindqvist. Blommande äng. Signerad. 19x24 cm.
Olja på duk. Okänd konstnör. Sjö. Signerad. 22x28 cm.

Brukskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukskick.

Antal besök: 4 396