Olja på duk. Vinterlandskap. Signerad Lindfors. cop. Daterad -56. 27x35 cm. Kopia.
Olja på duk. Bengt Lindqvist. Blommande äng. Signerad. 19x24 cm.
Olja på duk. Okänd konstnör. Sjö. Signerad. 22x28 cm.
Brukskick.
Brukskick.