PÄRLCOLLIER 2 st, odlade pärlor med silverlås, 1900-tal.

196398. PÄRLCOLLIER 2 st, odlade pärlor med silverlås, 1900-tal.

Collier, doserade pärlor diameter ca 4- 8 mm, längd ca 52 cm.
Collier, pärlor diameter ca 6-7 mm, längd ca 82 cm.
Medföljer extra lås i silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer extra lås i silver.

Bruksslitage.

Antal besök: 645