SPEGEL och VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.

196357. SPEGEL och VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.

Spegels yttermått, 37.5 x 43 cm.

Väggur med nagg i ett hörn. Ej funktionstestat.
Spegelns ram med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns ram med slitage.

Antal besök: 619