DIVERSE, 7 delar, mestadels 1900-talets första hälft.

196202. DIVERSE, 7 delar, mestadels 1900-talets första hälft.

Fåglar, trä, signerade HJS och daterade 59-60.
Krucifix, plåt/metall.
Souvenir, Frankrike.
Fotoramar, 2 st.
Savonett, mässing.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krucifix, plåt/metall.
Souvenir, Frankrike.
Fotoramar, 2 st.
Savonett, mässing.

Slitage, skador.

Antal besök: 690