Vitrinskåp, med vällvt glas, mahogny, jakaranda,buxbom ,faner rokokostil, 1900-tal
Bredd 90 cm
Djup 38 cm
Höjd 154 cm.
Bruksslitage.
Bredd 90 cm
Djup 38 cm
Höjd 154 cm.
Bruksslitage.