KAFFESKEDAR, 14 st, silver, bl.a, C.A. Silow, Lindesberg. Totalvikt 155 gram.

196095. KAFFESKEDAR, 14 st, silver, bl.a, C.A. Silow, Lindesberg. Totalvikt 155 gram.

Kaffeskedar 8 st, C.A. Silow, längd 13,5 cm, 1800-talets mitt. Kaffeskedar, olika mästare, längd 12-13 cm, vikt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 570