LOCKURNA i porslin. 2 st. Bavaria, Tyskland.

196036. LOCKURNA i porslin. 2 st. Bavaria, Tyskland.

1 st lockurna i polykrom dekor av blommor med förgyllning, stämplad Royal Porzellan KM, Bavaria, Germany, Handarbeit 27, höjd 112,5 cm
1 st lockurna i polykrom dekor av blommor med förgyllning, stämplad Zeh, Scherzer, Bavaria, Germany, höjd 16 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 5 458