SIXTEN LUNDBOHM. Porträtt.Olja på pappannå, signerad.

195999. SIXTEN LUNDBOHM. Porträtt.Olja på pappannå, signerad.

38 x 32 cm. Uppfodrad på masonit.

Pappen buktar, har rest sig i mitten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 512