RING, 14k guld med diamant på ca 3ct, stämplad ERC, 1900/2000-tal.

195107. RING, 14k guld med diamant på ca 3ct, stämplad ERC, 1900/2000-tal.

Stämplad ERC 14k samt 585.
Ringstorlek ca 19.
Vikt ca 2,5 gram.

Behandlar diamant med bristningar och skador.
Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad ERC 14k samt 585.
Ringstorlek ca 19.
Vikt ca 2,5 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 215