Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
HJUL, trä, 1900-talets första hälft.
194868. HJUL, trä, 1900-talets första hälft.
Diameter 68 cm.
Slitage och rost.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 68 cm.
Slitage och rost.
Auktionshuset Kolonn
467