VITRINSKÅP, Louis XVl-stil, rikligt dekorerad med bronsdetaljer, 1900-tal.

194741. VITRINSKÅP, Louis XVl-stil, rikligt dekorerad med bronsdetaljer, 1900-tal.

Vitrinskåp med glashylla.
Bredd 85 cm
Djup 43 cm
Höjd 182 cm.

Bruksslitage, mindre fanersläpp, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitrinskåp med glashylla.
Bredd 85 cm
Djup 43 cm
Höjd 182 cm.

Antal besök: 1 276