Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GIDEON ERIKSSON. Motiv från Roxen. Olja på pannå. Signerad och daterad -81.
194460. GIDEON ERIKSSON. Motiv från Roxen. Olja på pannå. Signerad och daterad -81.
60 x 66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 66 cm.
Gomér & Andersson Linköping
908