PARTI SILVER. 3 delar. Bl. a Fat Sterling 925. Vikt 115 gram.

193701. PARTI SILVER. 3 delar. Bl. a Fat Sterling 925. Vikt 115 gram.

Ring med orange glassten. Stämplad 935, kattfot. S.
Slipsnål med onyx. Stämpla kattfot. S.
Ovalt fat på tre fötter. Stämplat STERLING 925. Länd 15 cm. Vikt 115 gram.

Total vikt 120 gram.

Bruksskick.
Repigt.
Ring med lös glasssten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 120 gram.

Bruksskick.
Repigt.
Ring med lös glasssten.

Antal besök: 792